KONST / Litografier / Färglitografi 11755510
nr 1175 5510
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Färglitografi, "Lotsen går ut", Arholma. Signerad, daterad -67, numrerad 57/200. Motivet: 16x25
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 april 2018
kl 19:57:33
500 kr
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg